dzherelo.hrest.info

Коротко

Основною метою
ТО "Джерело"
є згуртування
талановитої творчої
молоді та творчих
людей мистецтва
і культури »»»

Теми

Позначки


 

 

Про Творче об’єднання “Джерело”

Про Творче об’єднання "Джерело"Творче об’єднання „Джерело” розпочало свою діяльність в 2005 році у Києві і бере свій початок з Творчого Об’єднання композиторів – аматорів та поетів – піснярів, яке діяло в Миколаєві з 1998 по 2004 рік.

Основною метою об’єднання є – згуртування талановитої творчої молоді та творчих людей мистецтва і культури.

Творче об’єднання надає можливість своїм членам: обмінюватись професійним та життєвим досвідом; підвищувати свій, професійний та мистецький рівень; знайти потрібну інформацію та новий матеріал для творчості; реалізувати свої здібності та втілити в життя свої задуми.

Для цього в об’єднанні буде надаватись інформаційна та практична допомога в запису пісень, створенні музичних фонограм, в виданні поетичних та нотних збірок, фото та художніх альманахів, в запису аудіо касет, компакт – дисків тощо.

Для популярізації творів членів об’єднання організовуються виставки, концерти, фестивалі конкурси та інші заходи.

Велика робота розпочинається в напрямку духовного розвитку особистості, через бесіди та лекції провідних спеціалістів, зустрічі з видатними творчими людьми, екскурсії та паломництва по святим місцям, знайомство з різними аудіо, відео та видавничими матеріалами.

Члени об’єднання беруть участь у всіх його заходах, а також мають можливість проводити персональні виставки та презентації своїх робіт, літературних та музичних видань, аудіо-касет та CD.

Зараз Творче Об’єднання „Джерело” нараховує близько 25 своїх членів на території України. Серед членів об’єднання є композитори, поети, автори – виконавці, художники та фотохудожники, дизайнери, режисери та майстри декоративно-ужиткового мистецтва. Також в об’єднанні діє сімейний ансамбль та хоровий колектив.

Запрошуємо всіх творчих людей та талановиту молодь до наших лав, щоб своїм мистецтвом послужити примноженню в світі добра, любові та злагоди, щоб кожна людина мала змогу побачити світ прекрасним та незбагненним, неперестаючи дивуватись його багатогранності та досконалості.

Поглянь! Це тобі усміхаються зорі,
Для тебе лунають пташині пісні,
І падають роси для тебе прозорі,
І проліски ніжні цвітуть навесні.

Людино, ти щедрому сонцю всміхнися,
Людино, ти вранішній тиші зрадій,
Прислухайся і в небеса задивися,
І зовсім незриме побачить зумій.

                                       Поліна Бурдун


 

 

Публікації

Партнерське


Хостинг от HyperHost