dzherelo.hrest.info

Коротко

Основною метою
ТО "Джерело"
є згуртування
талановитої творчої
молоді та творчих
людей мистецтва
і культури »»»

Теми

Позначки


 

 

Сімейний ансамбль „Джерело”

Сімейний ансамбль „Джерело”

Сімейний ансамбль „Джерело” народився у січні 2006 року, як результат творчого пошуку композитора та виконавця Олександра Гончаренка. Ідея створення виникла після виступу сім’Ї на ярмарку в День Міста Києва у 2005 році.

Склад колективу:

– Олександр Гончаренко – керівник, гітара, вокал, баян;
– Поліна Бурдун – вокал, шейкер, декламування;
– Антон Гончаренко – баян, вокал;
– Валерія Гончаренко, скрипка, вокал, хореографія.

В репертуарі колективу переважають ліричні твори духовного змісту, які утворюють авторські літературно-музичні програми „Вірю в Любов” та „Шлях до Бога”. Тематика творів програми „Вірю в Любов” – це любов та злагода в сім’ї, добрі сімейні стосунки, чисті почуття, пронизані любов’ю до Бога та Його заповідей, спрямовані на виховання дітей у вірі. А тема програми „Шлях до Бога” розкривається в її назві: це молитовний настрій душі, звернення до небесних покровителів, постійна боротьба з особистим гріхом, плач за гріхи, заклик до покаяння. В сім’ї постійно триває робота над удосконаленням виконання та поповненням репертуару, так як діти навчаються музиці всього другий рік (донька Валерія, 7 років – на скрипці, син Антон, 11 років – на баяні) в Боярській школі мистецтв.

Сімейний ансамбль „Джерело”

Репертуар колективу складають власні твори: пісні пише Олександр, здебішого, на вірші дружини Поліни, але є в репертуарі пісні на вірші таких поетів як Світлана Іщенко, Юрій Тітов, та інших.

Олександр за освітою соціальний педагог, за фахом звукорежисер, музикант, має великий досвід керівництва та роботи з дитячим та дорослим колективом у сфері культури та позашкільної дитячої і юнацької творчості.

Поліна, хоча і медик за фахом, все своє життя присвятила авторській поезії та роботі з дитячими колективами.

Діти теж проявляють неабиякі здібності до творчості не тільки в музиці, а й в таких сферах як малювання, рукоділля та інше.

Молодий колектив вже має свої досягнення:

– дипломант 3 ступеню 1-го Міжнародного Православного Фестивалю авторської пісні „Благодатне Небо” (01.05.2007);
– лауреат фестивалю – конкурсу авторської пісні та поезії (20.05.2007), м.Боярка;
– лауреат Благодійної премії імені „Костянтина Руді” (15.07.2007)парафія Преподобної Параскеви Сербської;
– грамота Священного Синоду УПЦМП; дипломом П’ятої Міжнародної виставки–фестивалю ”Православна Україна” (2006);
– грамота 3-го Всеукраїнського фестивалю російської пісні (26-28. 10.2007).

Виступи сімейного ансамблю „Джерело” проходили в школах, центрах творчості, будинках культури, клубах, недільних школах, на подвір’ях при багатьох храмах Києва та передмістя. Дуже тепло приймають сімейний ансамбль глядачі, та запрошують до себе знову. Байдужих у залі не буває, бо теми їхніх творів хвилюють кожного.

Колектив приймав участь у багатьох заходах клубу православної авторської пісні міста Києва. Є постійним членом Православного Творчого об’єднання „Джерело”.

У 2006 році Олександр випустив свій компакт диск „Вірю в Любов” у власному виконанні. Зараз ведеться підготовча робота до створення альбому „Шлях до Бога” у виконанні ансамблю.

З благословення Преосвященнішого Антонія
Єпіскопа Бориспільського


 

 

Публікації

Партнерське


Хостинг от HyperHost